Köpük Fiskiye Sistemleri

https://www.devpaslanmaz.com/wp-content/uploads/2020/11/kopuk-fiskiye-sistemleri.jpg
https://www.devpaslanmaz.com/wp-content/uploads/2020/11/kopuk-fiskiye-sistemleri-1.jpg
https://www.devpaslanmaz.com/wp-content/uploads/2020/11/kopuk-fiskiye-sistemleri-2.jpg
https://www.devpaslanmaz.com/wp-content/uploads/2020/11/kopuk-fiskiye-sistemleri-3.jpg
https://www.devpaslanmaz.com/wp-content/uploads/2020/11/kopuk-fiskiye-sistemleri-4.jpg
https://www.devpaslanmaz.com/wp-content/uploads/2020/11/kopuklu-fiskiye.jpg
https://www.devpaslanmaz.com/wp-content/uploads/2020/11/kopuklu-fiskiye-sistemleri.jpg
https://www.devpaslanmaz.com/wp-content/uploads/2020/11/kopuk-fiskiye.jpg
https://www.devpaslanmaz.com/wp-content/uploads/2020/11/kopuk-fiskiye-08..jpg

Köpük Fiskiye Sistemleri

Title:

Description:

Her tülü alanda görmenin mümkün olduğu Köpük fıskiye sistemleri son derece güzel görünüme sahiptir. Özellikle müzikle dans ve ışıklandırma eşliğinde güzel bir ses verdikleri gibi görsel olarak da çok güzel durmaktadır.

Hava basıncı ve su basıncıyla beraber yüksek mesafelere çıkabilen sular estetik olarak güzel durmaktadır. Köpük fıskiye sistemleri bu suyun köpürmesini sağlamaktadır. Böylece su daha hacimli gözükür. Kullanılan fıskiye türleri diğer havuzların fıskiye türlerinden biraz daha farklıdır. Özellikle geniş ağızlı ve yüksek basınca dayanıklı fıskiyeler kullanılır. Bu sistemler yalnız başına kullanıldığı gibi birkaç farklı fıskiye sistemiyle beraber de kullanılabilmektedir.

Kaskat, gayzer veya şampanya köpük nozulları kullanılarak, sabit veya hareketli fıskiye sistemleri yapılmaktadır. Kullanılan tüm malzemeler sualtında kullanılmaya uygun, paslanmaz çelik veya pirinç malzemelerden imal edilmektedir.

Fıskiyeler genelde süs havuzlarında kullanılan ve suya hareketlilik ve hafif bir ses verme amacı ile su altından hava itilmesi ile yapılan sistemlerdir. Fıskiyeler boyutlarına ve kullandıkları güce göre farklı farklı tiplerde ve özelliklerde olabilirler. Tüm süs havuzları için farklı bir fıskiye tipi mevcuttur. Bu tipler ise kullanılacağı alana göre seçilmelidir.Köpük fıskiye sistemien çok tercih edilen fıskiye sistemlerinden biridir.Köpük fıskiyeler merkezi bir köpük jetinden meydana gelen oldukça popüler, şık ve göz alıcı fıskiye tasarımlarındandır. Otel, restaurant, site, alışveriş merkezleri, park, bahçe, meydan, vb. hem şahsa ait mekanlarda hem de ticari ve kamusal alanlar için oldukça idealdir. RGB tarzı su altı armatürleri ile birlikte farklı, göz alıcı bir görüntü sunar. Köpük fıskiye sistemi suya köpürtme efektleri verilerek birçok farklı renk ve boyutta üretilebilir