Küre Fiskiye Sistemleri

https://www.devpaslanmaz.com/wp-content/uploads/2020/11/celik-kure-fiskiye.png
https://www.devpaslanmaz.com/wp-content/uploads/2020/11/krom-kure-fiskiye.png
https://www.devpaslanmaz.com/wp-content/uploads/2020/11/kure-fiskiye-sistemleri.jpg
https://www.devpaslanmaz.com/wp-content/uploads/2020/11/kure-paslanmaz-krom-sus-havuz-yapimi.jpg
https://www.devpaslanmaz.com/wp-content/uploads/2020/11/kure-paslanmaz-krom-sus-havuz-yapimi-1.jpg
https://www.devpaslanmaz.com/wp-content/uploads/2020/11/paslanmaz-celik-kure.png
https://www.devpaslanmaz.com/wp-content/uploads/2020/11/paslanmaz-kure.jpg
https://www.devpaslanmaz.com/wp-content/uploads/2020/11/paslanmaz-kure-fiskiye.jpg
https://www.devpaslanmaz.com/wp-content/uploads/2020/11/paslanmaz-kure-fiskiye-sistemleri.jpg

Küre Fiskiye Sistemleri

Title:

Description:

Küre Fıskiye Sistemleri

Modern ve şık çizgiler ile tasarlanmış küre fıskiye sistemleri su yüzeyindeki duruşu ve meydana getirdiği su hareketleri ile oldukça estetik bir görüntü yakalamaktadır. Çeşitli led aydınlatmalara sahip olan türleri olduğu gibi iç mekânda kullanıma uygun modelleri de mevcuttur.

Bronz küre üzerine 127 adet AISI 304 kalite paslanmaz çelik fıskiye kolu monte edilmiştir. Taşıyıcı ayağı paslanmaz çeliktir.

Havuz yapımı konusunda lider firma olan Dev Paslanmaz; otel lobi ve iç mekanları için paslanmaz krom küre şeklinde süs havuzlarını sunar. Paslanmaz süs havuzlarımız LED ışık ve fıskiye animasyonlu olup müşterilerin dikkatini çekmektedirler.

Küre Fıskiye Sistemleri Tasarımları Nasıl Olur?

            Bulundukları ortama göre belirli bir yüksekliğe kurulmaktadır sistem. Yüksekliğe çıkabilmek için bir boru kullanılır ve borunun ucuna büyük bir demir topuz yerleştirilir. Ardından simetrik olarak demirler, topuzla birleştirilir ve kurulum tamamlanır. Boru yardımıyla su önce topuza oradan da demirlere iletilir. Burada önemli olan ise demirler arası açının doğru yapılması ve topuz büyüklüğünün demir boyutlarıyla orantılı olmasıdır. Aksi taktirde suyun demirlere farklı miktarda gitmesine neden olacak durumlar meydana gelmektedir ki bu da dekoratif amaçla kurduğunuz fıskiyenin görüntü kirliliği yapmasına sebep olmaktadır.

            Farklı olarak yere sabit bir küre koyularak, içerisindeki bir boru yardımıyla su kürenin en tepe noktasına çıkartılır. Tek bir boru ile su yavaşça akacak ve sizlere huzur verecektir. Bu modeller tamamen farklı bir modeldir. Diğer fıskiyeler gibi renk zevkinize göre renklendirme Küre fıskiye sistemleri içinde mümkün olmaktadır.