Misinalı Su Perdesi

https://www.devpaslanmaz.com/wp-content/uploads/2020/11/misinali-su-selalesi.jpg
https://www.devpaslanmaz.com/wp-content/uploads/2020/11/ofis-misinali-su-perdesi.jpg
https://www.devpaslanmaz.com/wp-content/uploads/2020/11/su-perdesi.jpg
https://www.devpaslanmaz.com/wp-content/uploads/2020/11/yagan-selale.jpg
https://www.devpaslanmaz.com/wp-content/uploads/2020/11/yagan-su-selalesi.jpg
https://www.devpaslanmaz.com/wp-content/uploads/2020/11/yagmur-perdesi-selalesi.jpg
https://www.devpaslanmaz.com/wp-content/uploads/2020/11/yagmur-su-perdesi.jpg
https://www.devpaslanmaz.com/wp-content/uploads/2020/11/yapay-misinali-su-perdesi.jpg
https://www.devpaslanmaz.com/wp-content/uploads/2020/11/baloncuklu-su-perdesi.jpg
https://www.devpaslanmaz.com/wp-content/uploads/2020/11/cafe-misinali-su-perdesi.jpg
https://www.devpaslanmaz.com/wp-content/uploads/2020/11/ledli-misinali-su-perdesi.jpg

Misinalı Su Perdesi

Title:

Description:

Su perdesi’ni anlatırken öncelikle misina’nın ne olduğundan bahsedelim, değişik kalınlıkta yapılmış, sentetik bir hammaddeden oluşan, tek kat yapılmış bir ip anlamına gelen misina su geçirmez ve oldukça sağlam bir yapıdır. Su perdeleri camlı misinalı su perdesi ve misinalı su perdesi olmak üzere iki formatta üretilir. İstenilen büyüklük ve ebatta su perdesi üretilebilmektir. Su perdesi suyun cam ya da misina üzerinden kayıp akarken LED ışıklar yardımıyla meydana gelen yansımaların yarattığı görülmeye değer büyülü manzaralardır, etrafa dağılan dalgalı su gölleri mutlaka görülmelidir.

Günümüzde cafe, restoran, bar, plajlar ve bahçelerde sıklıkla tercih edilen Misinalı su perdesi modeli ortamı olduğundan çok huzurlu, estetik gösterecektir. Dekorasyonda değişiklik sevenlerin ilk tercihi olan su perdesi modelleri, uygulama alanlarına göre farklı modellerde tasarımı gerçekleştirilerek firmamızın yetenekli tasarımları tarafından hayata geçirilmektedir. İstediğiniz modelde üretmiş olduğumuz su perdeler, kolay bir sisteme sahiptir. Paslanmaz ve 1. Sınıf kalitedeki malzemelerden üretimini gerçekleştirmiş olduğumuz için uzun yıllar boyunca sorunsuz bir kullanım avantajı da sizlere vermekteyiz. Değişik kalınlıklarda yapılarak kullanım alanları oldukça fazla olan misinalar su perdelerinde de kullanılarak suların belli bir düzen içerisinde akmasını sağlamaktadır. Misinanın genel özellikleri su geçirmemesi ve suya dayanıklı olması özelliği su perdelerinde kullanılması en doğru malzeme olarak hayata geçmesine neden olmuştur.

Bırakın yağmur yağsın ve  standarttan başka bir şey olmayan bir etki yaratın İç mekanlara düşen yağmur damlalarının – görünmez bir şekilde yönlendirildiğinde – genel bir taze, temiz yağmur görünümü yarattığını hayal edin. Yağmur perdesi su özelliklerimizin sağladığı tam olarak budur. Çekici ve ilgi çekici bir yağmur perdesi su duvarı , alanınızın gerektirdiği şey olabilir. Dev Paslanmaz ile tesisinize veya evinize özel tasarlanmış iç mekan yağmur suyu perdesi taktırabilir, istediğiniz görsel ilgiyi ekleyebilirsiniz. Bu özellikler genellikle uzun alanlar için en iyisi olarak kabul edilirken, yaklaşık 40 yıllık özel su özellikleri oluşturma deneyimimiz bize şelale efektini nasıl kontrol edeceğimizi öğrettiler, böylece tavan yüksekliği ne olursa olsun neredeyse her iç tasarıma sığabilecekler. İster uzun bir lobi alanınız, ister rahat bir bekleme salonunuz olsun, alanınıza tam olarak uyacak şekilde tasarlanmış özel bir yağmur perdesinin avantajlarından ve görünümünden yararlanabilirsiniz. Size bunun ne anlama geldiğine dair daha iyi bir fikir vermesi için, sunduğumuz boyutlardan bazıları, farklı ortamlar için ideal: 8 fit genişliğinde ve 12 fit yüksekliğinde; 20 fit genişliğinde ve 10 fit yüksekliğinde; ve 15 fit genişliğinde, 24 fit yüksekliğinde. Hayal edebileceğiniz her türlü iç mekan su perdesini yarattık. Bu özellikleri ofislerden, otellerden, hastane lobilerinden her yere kurduk; restoranlara, kumarhanelere, lüks evlere ve daha fazlasına. İster dairesel veya kavisli perde gibi bağımsız bir seçenek arıyor olun, ister düşen sudan bir duvar oluşturmak istiyorsanız,

Sürecimiz

Yağmur perdesi tasarımınız için Dev Paslanmaz’ı seçerken baştan sona özel hizmet alacaksınız. Nihai tasarımınız, tesisiniz ve işiniz kadar benzersiz olacaktır. Su özelliklerimizi Türkiye bölgesindeki son teknoloji tesisimizde yerinde ürettiğimizden, piyasadaki en kaliteli özelliği sunduğumuzu biliyoruz. Bunun da ötesinde, türünün tek örneği parçanızı sitenize uyacak şekilde özel olarak oluşturuyoruz. İhtiyaçlarınızı tam olarak anlayarak ve size seçenekler ve fikirler sunarak sürecimize başlıyoruz. Ardından, tasarımınızı tamamlamak için ihtiyacınız olan nozul tipini ve diğer özellikleri keşfedeceğiz. Nihai tasarımı onayladığınızda, onu oluşturacağız. Nihai ürününüz tamamen özelleştirilecek ve şirket içinde oluşturulacaktır. Ardından, optimum işlev ve estetiği sağlamak için tam olarak tesisinize kurulacaktır.

İç Mekan Yağmur Perdesi Uygulanabilecek Ortamlar

İç mekan yağmur perdelerinin geniş çekiciliği, onları her türlü ortam için ideal kılar. İşte bu su özelliklerinin iyi çalıştığı birkaç ortam örneği:

  • Kumarhaneler
  • Ofisler
  • Oteller ve tatil köyleri
  • Kitaplıklar
  • Şirket ofisleri
  • Kaplıcalar ve tıbbi ofisler
  • Hastaneler
  • Restoranlar
  • Perakende mağazaları ve alışveriş merkezleri
  • Konferans merkezleri
Malzeme
Paslanmaz Çelik
Görünüm
Misina ip
Ebatlar
İsteğe Göre Ebatlar