Müzikli Danslı Fiskiye

https://www.devpaslanmaz.com/wp-content/uploads/2020/11/havuz-dansli-fiskiye.jpg
https://www.devpaslanmaz.com/wp-content/uploads/2020/11/ledli-fiskiye-sistemi.jpg
https://www.devpaslanmaz.com/wp-content/uploads/2020/11/muzikli-dansli-fiskiye-01.jpg
https://www.devpaslanmaz.com/wp-content/uploads/2020/11/muzikli-dansli-fiskiye-04.jpg
https://www.devpaslanmaz.com/wp-content/uploads/2020/11/muzikli-dansli-fiskiye-05.jpg
https://www.devpaslanmaz.com/wp-content/uploads/2020/11/muzikli-fiskiye.jpg
https://www.devpaslanmaz.com/wp-content/uploads/2020/11/sesli-fiskiye.jpg
https://www.devpaslanmaz.com/wp-content/uploads/2020/11/dansli-fiskiye.jpg
https://www.devpaslanmaz.com/wp-content/uploads/2020/11/eglenceli-fiskiye.jpg

Müzikli Danslı Fiskiye

Title:

Description:

Fıskiye sistemleri sektöründe, sıra dışı farklı tasarımlarımız, yenilikçi vizyonumuz, yıllara dayanan tecrübemiz ve müşterilerimizden aldığımız memnuniyet sayesinde sektörün lider ve öncü firması olarak yolumuza hızla devam ediyoruz. İster açık ister kapalı sıradan görünen her mekana yaratıcılığımızı, tecrübe ve deneyimlerimizi ekleyerek şölen ve festival tadında oltamlar yaratıyoruz. Açık havuz ve kuru havuz sistemlerinde uyguladığımız müzikli danslı fıskiye sistemiuygulamalarımızla unutulmaz anlar yaşatıyoruz.

            Müzikli danslı fıskiye sistemi büyük şehir meydanlarında ve şehir ile iç içe olan parklarda sıkça gördüğümüz sistemlerden biridir. Bu sistemlerde büyükçe bir süs havuzu oluşturulmakta ve havuz içindeki ışıklı sistemler sayesinde fışkıran sular müzik ile beraber eş zamanlı hareket ederek bir dans gösterisi yapmaktadır. Bu gösteriler ise herkes tarafından izlenilen ve beğenilen gösterilerdir. Özellikle yaz akşamlarında dışarıda yürüyüşe çıkan kişiler havuz önünde dans saatini beklemekte ve bu havuzları izleyerek hoşça güzel vakit geçirmektedir. Müzik ve suyun efsanevi birlikteliğini, ışık efektleri ve lazer şovlarıyla birleştirerek, festival tadında ve havasında tasarımlar sunuyoruz. Özel günlerinizde, açılış, kokteyl vb. tüm konsept’lerinizde farklı tasarımlarımız, lazer şovları, ışık efektleri, müzikli danslı fıskiye sistemi tasarımlarımızla her zaman yanınızdayız.

Müzikli danslı fıskiye sistemleri suyun farklı şekillerde kullanılmasını sağlayarak estetik açıdan etkili görüntüler oluşturarak suyun farklı ölçü ve formlarda  hareketlendirilmesi olarak  tanımlanabilir . Suyun eşsiz güzellikte görünmesi fıskiyeler ile ışıklandırılarak müzik ve dansın eşliğinde unutulmayacak bir Show  yaratır  . Süs havuzları renkli ve hareketli aydınlatmalar ile ışık gösterileri sunan bilgisayar kontrollü teknolojik yapılara kadar bir çok özellik ve donanıma sahip olarak tasarlanabilir  .